TB print tusze
Tusz do HP PS B8550 TBH-364XLBR BK ref.
- Rodzaj wkładu: Tusz
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Deskjet 3070A
HP Photosmart B8550, C5324, C5380, C6324, C6380, D5445, D5460, D7560, D7680
HP Photosmart e-Station C510a
HP Photosmart B010, B109
HP Photosmart Plus B209, B210
HP Photosmart Premium C309, C310aHP Photosmart Pr - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
14,36 zł / szt
17,66 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Deskjet 3070A |
| Wydajność (5% pokrycie) | 550 |
| Kod oryginału | CN684EE |
| Pojemność | 18 |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 100 x 100 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |