Tuner H.265 MAXX DVB-T/DVB-T2 H.265 HD
- Odtwarzane formaty zdjęć: JPG
- Obsługa napisów: Tak
- Odtwarzane formaty wideo: XVID
- Pełna specyfikacja
Tuner WIWA H.265 MAXX
Maksimum satysfakcji
Nowoczesny tuner drugiej generacji WIWA H.265 MAXX obsługuje darmowe kanały nadawane w naziemnej telewizji cyfrowej w najnowszej technologii H.265/HEVC. Jest to standard, który będzie obowiązywał w Polsce. Tuner jest kompatybilny ze starszymi technologiami H.264 i MPEG-4, które są aktualnymi standardami nadawania w Polsce. Szybki procesor drugiej generacji i większa pamięć RAM (1GB) sprawiają, że dekoder ma lepsze możliwości współpracy z aplikacjami internetowymi. Pilot z funkcją Memo Control posiada fluoroscencyjne, programowalne przyciski umożliwiające obsługę dekodera i odbiornika TV jednym pilotem. Dodatkowo dwa złącza USB oraz wyjście COAXIAL zapewniają większą funkcjonalność w trakcie użytkowania. Na przednim panelu sprzęt posiada czytelny cyfrowy wyświetlacz z funkcją zegara wyświetlanego podczas uśpienia oraz podstawowe przyciski funkcyjne. OSD w języku polskim wyświetlane na ekranie telewizora jest przejrzyste, intuicyjne i łatwe w obsłudze. Całość zamknięta w solidnej metalowej obudowie.
Tuner gotowy na wszystko
Najnowszy tuner z serii H.265 w wersji MAXX zapewnia dekodowanie cyfrowej jakości kanałów Naziemniej Telewizji DVB-T2 i DVB-T w technologii H.265/HEVC, MPEG-4, AVC/H.264, MPEG-2. Odbiór kanałów HD wysokiej rozdzielczości (High Definition) i SD standardowej rozdzielczości. Skanowanie sygnału PAL do rozdzielczości 576p, 720p, 1080i, 1080p.
Po podłączeniu dysku twardego USB lub Pendrive do jednego z dwóch portów USB, WIWA H.265 staje się doskonałą nagrywarką sygnału telewizji cyfrowej HD (funkcja PVR).
Full HD Media Player
Wyjście audio/wideo HDMI oraz możliwość sprzętowego odtwarzania plików wideo Full HD - H.265, H.264, MKV, XVID itp. dekodowane do 1920 x 1080P czynią z tego urządzenia doskonały odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich formatach (TXT, SRT, SUB, SSA, SMI, obsługa napisów wbudowanych w pliki MKV).
Odtwarzacz odczytuje pliki audio, wideo i foto.
Wbudowany dekoder JPEG tworzy z tego urządzenia idealną przeglądarkę zdjęć. Posiada rozbudowane funkcje wyświetlania plików foto z dysku USB. Możliwość przeglądania zdjęć przy jednoczesnym słuchaniu muzyki.
USB i WiFi
Dostęp do internetu może być realizowany bezprzewodowo za pośrednictwem anteny WiFi podłączonej do jednego z dwóch dostępnych portów USB (zestaw nie zawiera anteny).
Wygodny pilot z funkcją Memo Control
Starannie wykonany pilot z ergonomicznie rozmieszczonymi przyciskami. Idealny dla osób, które przy wyborze kierują się praktycznością zastosowania. Pilot i przyciski wykonane są z przyjemnego w dotyku, dobrej jakości plastiku.Przyciski są duże pokryte fluoroscencyjną powłoką, a ich intuicyjne rozmieszczenie znacznie podnosi komfort użytkowania. Oprócz standardowych przycisków obsługujących dekoder, pilot posiada w oznaczonej strefie ,,TV Control 4 przyciski programowalne . Przyciski można przypisać dowolnie, tak aby wygodnie sterować naszym telewizorem.
| Waga | 474 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 170 x 205 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wiwa |
|---|---|
| Odtwarzane formaty zdjęć | JPG |
| Obsługa napisów | Tak |
| Odtwarzane formaty wideo | XVID |
| Obsługiwane formaty napisów | TXT |
| Odtwarzane formaty audio | M4A |
| Wymiary | 168 x 105 x 37 mm |
| Waga | 290 |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | HD 720p |
| Obsługa standardów | DVB-T2 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x SCART |
| Funkcje tunera | Nagrywanie programów (PVR) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |