Tuner EV106 DVB-T/T2 H.265/HEVC
- Odtwarzane formaty wideo: H.264/AVC
- Odtwarzane formaty audio: E-AC3
- Zasilanie:
220-240V/50Hz
- Pełna specyfikacja
Tuner EV106 DVB-T/T2 H.265/HEVC
Najnowsza, nowoczesna wersja dekodera naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 z wyświetlaczem. Umożliwia odbiór bezpłatnej naziemnej telewizji cyfrowej wysokiej rozdzielczości w standardzie MPEG-2, MPEG-4 H.264/AVC i H.265/HEVC. Odtwarza dźwięk zgodny z MPEG-1 (Layer 1,2,3) AAC, E-AC3. Posiada wbudowaną funkcję nagrywania programów (Personal Video Recording) w cyfrowej jakości z możliwością opóźnionego odtwarzania (Timeshift). Wszystkie funkcję są łatwo dostępne w Menu i bezpośrednio z funkcjonalnego pilota. Dekoder został wyposażony w gniazdo USB, umożliwiające podłączenie zewnętrznych nośników pamięci i nagrywanie lub odtwarzanie z nich plików oraz zdjęć. Posiada wbudowane gniazdo SCART i HDMI dzięki czemu współpracuje z większością odbiorników TV dostępnych na rynku.
| Waga | 407 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 160 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Odtwarzane formaty wideo | H.264/AVC |
| Odtwarzane formaty audio | E-AC3 |
| Zasilanie | 220-240V/50Hz |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Typ kart pamięci | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Rozdzielczość | HD 1080p |
| Obsługa standardów | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Funkcje tunera | Nagrywanie programów (PVR) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |