trymery
Trymer do ciała ALL-IN-ONE 3028664
- Czas pracy na baterii/bateriach: 210
- Czas ładowania: 3.5
- Min. długość strzyżenia (włosy): 0.5
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
87,01 zł / szt
107,02 zł brutto
Pielęgnacja całego ciała
Trymer idealnie sprawdzi się do strzyżenia włosów, a także przycinania i konturowania brody oraz włosów na całym ciele.
Strzyżenie włosów, brody, klatki piersiowej
Szerokie ostrze typu T doskonale nada się do strzyżenia włosów bądź przycinania włosów na większych obszarach.
Bezbolesne usuwanie owłosienia
Obrotowa końcówka umożliwia łatwe usuwanie niechcianych włosów z nosa i uszu.
8 nasadek grzebieniowych
W zestawie nasadki grzebieniowe o długości cięcia od 0,5 do 25 mm.
Zaawansowana moc litowa
210 minut bezprzewodowej pracy po 210 minutach ładowania oraz wygoda ładowania przez USB.
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 144 x 222 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Wahl |
|---|---|
| Czas pracy na baterii/bateriach | 210 |
| Czas ładowania | 3.5 |
| Min. długość strzyżenia (włosy) | 0.5 |
| Szerokość ostrza | 40 |
| Liczba pozycji strzyżenia | 8 |
| Zastosowanie | Całe ciało |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 65 x 142 x 222 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |