Truxx Śmieciarka 29 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04416
- Pełna specyfikacja
Kolorowa śmieciarka o długości 29 cm, wykonana z elestycznego plastiku wysokiej jakości, spełniającego normy europejskie. Funkcjonalne autko, tylna klapa unosi się, aby móc umieścić np. piasek w środku, a także całość ładunku można przechylić i wysypać w odpowiednie miejsce. Kabina kierowcy unosi się. Pojazd z figurką.
| Waga | 760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 220 x 375 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04416 |
| Rodzaj | Śmieciarki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37,5x16x22 cm |
| Wysokość | 37.5 |
| Wymagania wiekowe | 2 |
| Długość | 29 |
| Szerokość | 22 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |