Truxx Koparka 44 cm
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04411
- Pełna specyfikacja
Truxx Koparka z ruchomym ramieniem i otwieraną kabiną - w kartonie.
W zestawie figurka kierowcy koparki.
Wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego.
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.
| Waga | 659 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 220 x 375 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04411 |
| Rodzaj | Koparki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37 x 16 x 22 cm |
| Wysokość | 28 |
| Wymagania wiekowe | 2 |
| Długość | 44 |
| Szerokość | 16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |