konstrukcyjne
Trapezy 12 elementów
- Liczba elementów: 12
- Nr katalogowy:
005-53212
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
87,20 zł / szt
107,26 zł brutto
MAGFORMERS SINGLE SET TRAPEZY 12 to klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi, które zawsze się przyciągają. Wystarczy zbliżyć do siebie ściankami dwa klocki, a one natychmiast ze sobą się połączą.
Produkt zawiera 12 kolorowych, magnetycznych klocków w kształcie trapezów. Elementy są kompatybilne z wszystkimi zestawami Magformers. Za pomocą figur geometrycznych można zbudować wspaniałe trójwymiarowe budowle, począwszy od prostych figur, skończywszy na pomysłowych budowlach. Magnetyczne klocki mogą być układane na płasko lub w przestrzeni.
| Waga | 246 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 135 x 70 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Magformers |
|---|---|
| Liczba elementów | 12 |
| Nr katalogowy | 005-53212 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Magnetyczne |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 13.6 x 8.3 x 27.6 cm |
| Akcesoria w zestawie | 12 kwadratów |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |