transmitery FM
Transmiter FM Digicar 1BT
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Odtwarzanie z USB: Tak
- Odtwarzane formaty audio: WMA
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
80,02 zł / szt
98,42 zł brutto
Bezprzewodowo przesyła muzykę i połączenia z telefonu do samochodowego systemu audio. W przypadku połączenia przychodzącego, urządzenie automatycznie przełączy się w tryb rozmowy telefonicznej - funkcja zestawu głośnomówiącego. Wbudowany mikrofon dużej mocy, pozwala na bezpieczne prowadzenie rozmów telefoniczych podczas kierowania autem. Odtwarza muzykę z pendrive (do 64 GB) lub karty microSD. Ładowarka samochodowa USB dla 2 urządzeń jednocześnie. Technologia korekcji echa oraz redukcji szumów dla doskonałej jakości dźwięku Hi-Fi. Czytelny wyświetlacz LED. Funkcja testera napięcia akumulatora
Specyfikacja:
- Wersja Bluetooth : 5,0
- Zakres częstotliwości Bluetooth: 2402-2480 MHz
- Napięcie portu USB: 5V/0.5
- Napięcie wejściowe: 12-24V
- Max. prąd ładowania: USB1 5V/2.1A, USB2 5V/1A
- Maksymalna pojemność dla karty microSD: 64GB
- Maksymalna pojemność dla pamięci USB: 64GB
| Waga | 69 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 95 x 156 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TechniSat |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzane formaty audio | WMA |
| Zakres częstotliwości FM | 87,5 - 108,0 MHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Pomiar napięcia
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pilot | Nie |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa 12V |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |