pojazdy
Tramwaj czerwony
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
62,30 zł / szt
76,63 zł brutto
- Czerwony tramwaj z otwieranymi drzwiami oraz dźwiękami i światłem.
- Skala 1:16
- Wymagane baterie - 3xAG13 (dołączone).
- Wymiary opakowania: 48 x 11 x 6.5 cm
- Wiek 3+
| Waga | 736 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 480 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 121840 |
| Rodzaj | Tramwaje |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Skala | 1:16 |
| Waga | 0.76 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 48 x 11 x 6.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |