pojazdy
Traktor John Deere do skręcania
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
3903
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 8 w magazynie
52,90 zł / szt
65,07 zł brutto
Traktor John Deere do skręcania
- Dostosowane do małych rączek
- Zaokrąglone kształty
- Do zabawy w domu i na zewnątrz
- Wpływa na rozwój zdolności manualnych i koordynacji ruchowej
- Wysokiej jakości tworzywo sztuczne
- Bezpieczne dla dzieci
| Waga | 765 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 225 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 3903 |
| Tematyka | Majsterkowicz |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 37 x 22 x 14 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |