tostery
Toster Brillante CTJ 2103.BK
- Moc: 900
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Funkcja podgrzewania: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
195,00 zł / szt
239,85 zł brutto
Toster Brillante CTJ 2103.BK
- Podgrzewaj pieczywo dokładnie tak, jak lubisz, dzięki 6-stopniowej elektronicznej kontroli opiekania
- Łatwe podgrzewanie lub rozmrażanie dzięki elektronicznemu sterowaniu
- Podgrzewaj rogaliki i bułki na ruszcie do podgrzewania pieczywa
- Seria Brillante w kolorze głębokiej czerni doda wyjątkowego stylu Twojej kuchni
| Waga | 2500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 375 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DeLonghi |
|---|---|
| Moc | 900 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja STOP | Tak |
| Ręczne wysunięcie | Tak |
| Regulacja stopnia zarumienienia | Tak |
| Wymiary | 180 x 310 x 200 mm |
| Waga | 1.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |