Torba TRAVELLER TOP DUAL FIVE 14-16 cali
- Wymiary:
440 x 315 x 185 mm
- Waga: 1.27
- Pasuje do:
Laptopy o wielkości od 14 do 16 cali
- Pełna specyfikacja
Elastyczność spotyka się z bezpieczeństwem dzięki Top Traveller DUAL FIVE, przekształcalnej torbie biznesowej, która płynnie zmienia się z eleganckiej aktówki w praktyczny plecak. Wyposażony w DCT Notebook Protection i zamykaną przegrodę, Twój laptop pozostaje bezpieczny, a ukryte paski plecaka umożliwiają bezproblemowe przełączanie się między stylami noszenia. Główna komora oferuje miejsce na tablety, dokumenty i sprzęt mobilny, podczas gdy przednia część zawiera ustrukturyzowane kieszenie na akcesoria i dedykowaną małą kieszeń na kable i niezbędne rzeczy. Ponadto, dzięki 35,5 recyklingowanym butelkom PET używanym w produkcji, jest to inteligentny, ekologiczny wybór.
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 440 x 315 x 185 mm |
| Waga | 1.27 |
| Pasuje do | Laptopy o wielkości od 14 do 16 cali |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 900D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'', 15,3'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 340 x 450 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |