Torba TOP TRAVELLER FIVE 14-16 cala
- Pasuje do:
Laptopy o wielkości od 14 do 16 cali
- Wymiary:
440 x 120 x 410 mm
- Waga: 0.94
- Pełna specyfikacja
Top Traveller FIVE został zaprojektowany, aby chronić Twoje urządzenia, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do najważniejszych rzeczy. Zamykana przegroda na notebooka z ochroną DCT Notebook Protection oraz pianką HDF i wyściółką narożną EVA zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, a zintegrowana kieszeń wsuwana zapewnia bezpieczne przechowywanie tabletów do 12,9 cala. Główna przegroda oferuje dużo miejsca na dokumenty, foldery lub sprzęt mobilny, a przednia część ma uporządkowane kieszenie na akcesoria. Mała przednia kieszeń zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania kabli i mniejszych przedmiotów. Wykonana z 26,5 przetworzonych butelek PET.
| Waga | 1020 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 330 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy o wielkości od 14 do 16 cali |
| Wymiary | 440 x 120 x 410 mm |
| Waga | 0.94 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 900D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'', 14.5'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |