Torba TOP TRAVELLER 12-14 cali
- Wymiary:
390 x 280 x 110 mm
- Waga: 0.87
- Pasuje do:
Laptopy o wielkości od 12 do 14 cali
- Pełna specyfikacja
Top Traveller FIVE został zaprojektowany, aby chronić Twoje urządzenia, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp do najważniejszych rzeczy. Zamykana przegroda na notebooka z ochroną DCT Notebook Protection oraz pianką HDF i wyściółką narożną EVA zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, a zintegrowana kieszeń wsuwana zapewnia bezpieczne przechowywanie tabletów do 12,9 cala. Główna przegroda oferuje dużo miejsca na dokumenty, foldery lub sprzęt mobilny, a przednia część ma uporządkowane kieszenie na akcesoria. Mała przednia kieszeń zapewnia dodatkowe miejsce do przechowywania kabli i mniejszych przedmiotów. Wykonana z 23,5 przetworzonych butelek PET.
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 390 x 280 x 110 mm |
| Waga | 0.87 |
| Pasuje do | Laptopy o wielkości od 12 do 14 cali |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 900D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14'', 12,45'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 840 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 340 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |