torby/etui/plecaki
Torba notebook MYSIGHT 15.6 czarna
- Wymiary:
420 x 300 x 105 mm
- Waga: 0.7
- Pozostałe parametry:
- Odpinany pasek na ramię
- Wzmacniana wygodna rączka
- Wyjście USB
- System Easy Pass
- Pas mocujący do walizki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
264,13 zł / szt
324,88 zł brutto
Mysight to nowa, ulepszona wersja kolekcji Qibyte. Wyróżnia się wysoką jakością wykonania, lekkim designem i inteligentną organizacją. Kolekcja Mysight została ubrana w materiał do którego produkcji wykorzystano butelki PET poddane recyklingowi, przy czym zachowano jej nowoczesny, czysty design. Wykorzystanie kontrastowych detalidodaje kolekcji charakteru.
- Materiał zewnętrzny jest wykonany z poliestru RPET uzyskanego z poddanego recyklingowi plastiku; jedna torba to średnio 9 plastikowych butelek o pojemności 0,5 l
- Nowoczesny styl z małymi, kontrastowymi akcentami kolorystycznymi
- Wewnętrzna organizacja: miejsce na dokumenty oraz prywatne rzeczy
- Port USB umożliwia wygodne ładowanie urządzeń w dowolnym momencie
- Miejsce na power bank
- Smart sleeve: wygodne mocowanie torby na rączce walizki
- Wygodne, miękko wyściełane rączki
- Easy Pass: system organizacji kabli, umożliwiający poprowadzenie ich przez przegrody torby, umożliwiając ładowanie urządzeń bez wyciągania ich z torby
- Przegroda na laptop i tablet
- Uchwyt na butelkę (kieszeń z siatki)
- Odczepiane etui na długopis z zapięciem na rzep
- Ergonomiczny odczepiany i regulowany pas na ramię
| Waga | 854 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 445 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsonite |
|---|---|
| Wymiary | 420 x 300 x 105 mm |
| Waga | 0.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |