TORBA NOTEBOOK MUSTELA 15,6''
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej do 15.6''
- Wymiary:
350 x 60 x 420 mm
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
TORBA DO LAPTOPA NATEC MUSTELA GREY 15,6"
W dzisiejszych czasach coraz częściej stajemy przed koniecznością, przenoszenia naszego komputera osobistego. W pracy, na uczelni, na wyjazdach służbowych i prywatnych komputer jest nam niezbędny. Oczywistym wyborem jest, zatem torba do laptopa. Natec wie, że oprócz wartości użytkowej, torba powinna również swoim designem pasować no naszego stylu życia.
Duża i funkcjonalna
Torba Natec Mustela to propozycja dla osób, które oprócz miejsca na laptop, potrzebują również miejsca na dokumenty i rzeczy osobiste. Główna komora torby oprócz sporej kieszeni na laptop do rozmiaru 15,6, została również wyposażona w dwie mniejsze kieszenie idealne na zasilacz i myszkę. Dodatkowe miejsce na dokumenty, czy potrzebne przedmioty znajdziemy w zapinanych na zamek komorach z przodu i z tyłu torby. W przedniej kieszeni zachowanie porządku ułatwi nam praktyczny organizer, natomiast kieszeń tylna jest idealna do przenoszenia dokumentów.
Wytrzymała i wygodna
Mustela wykonana jest z bardzo wytrzymałego i odpornego na przetarcia materiału. Dołączony do niej pasek naramienny z solidnymi metalowymi klamrami, wykończony jest wygodną materiałową nakładką na ramię. Dzięki temu torba nie daje się we znaki w czasie długiego noszenia jej na ramieniu. Możliwość spięcia rączek, z pewnością przypadnie do gustu użytkownikom, którzy preferują noszenie torby w ręku.
Dopasowana do każdej sytuacji
Kolejnym wyróżnikiem torby Mustela, jest jej nowoczesny design. Stonowany i modny kolor oraz faktura materiału, sprawiają, że jest Ona odpowiednia do niemal każdej sytuacji, nie ważne czy zabieramy ją na spotkanie biznesowe, na uczelnie czy w podróż.
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 345 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Natec |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej do 15.6'' |
| Wymiary | 350 x 60 x 420 mm |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 3 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |