Torba notebook Impala 14,1'' czarna
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu do 14.1''
- Wymiary:
360 x 280 x 40 mm
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Torba notebook Impala 14,1''
Klasyka i funkcjonalność
Torba Natec Impala 14.1 to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie bezpieczeństwo i klasyczny styl. Torba przeznaczona do laptopów i ultrabooków o przekątnej max. 14.1 z łatwością pomieści wszystkie rzeczy potrzebne w codziennych podróżach bez konieczności zabierania ze sobą dodatkowo aktówki.
Optymalna pojemność
Główna komora torby została zaprojektowana tak, aby pomieścić laptop oraz zasilacz i inne akcesoria, do czego służy specjalna kieszeń. Zapinany na rzep pasek stabilizuje komputer, dzięki czemu nie przemieszcza się on wewnątrz torby. Komora przednia torby, została stworzona z myślą o roli aktówki, obszerna kieszeń z łatwością pomieści dokumenty, czy inne potrzebne przedmioty.
Bezpieczeństwo i jakość
Torba została wykonana z wytrzymałego i odpornego na przetarcia i przebarwienia Nylonu 600D. Ma też zwiększoną odporność na wilgoć, dzięki czemu można w niej przenosić laptop nawet podczas lekkiego deszczu. Boki głównej komory, wewnętrznie usztywnione mocną ramą i wyłożone miękkim materiałem, gwarantują, że przenoszony sprzęt pozostaje bezpieczny.
PODSTAWOWE CECHY:
- Dwie komory - notebook / akcesoria
- Duża kieszeń na dokumenty w komorze głównej
- Sztywna rama absorbująca uderzenia
- Wewnętrzny pasek mocujący laptop
- Regulacja umożliwiajaca stabilne położenie poduszki naramiennej
- Wytrzymała rączka
| Waga | 540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 300 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Natec |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 14.1'' |
| Wymiary | 360 x 280 x 40 mm |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |