torby/etui/plecaki
Torba na notebooka Multi FIVE 14-16 cali
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu: 14-16 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 265 x 40 x 385 mm
- Wymiary:
445 x 100 x 350 mm
- Waga: 1.02
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
229,25 zł / szt
281,98 zł brutto
Torba na notebooka Multi FIVE 14-16 cali
MULTI FIVE zapewnia optymalną ochronę i organizację urządzeń i dokumentów. Zamykana przegroda na notebooka z pianką HDF zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, a zintegrowana kieszeń na tablet oferuje dodatkową przestrzeń do przechowywania. Specjalna tylna przegroda utrzymuje dokumenty w porządku, a przednia część ma ustrukturyzowane kieszenie na akcesoria. Wykonana z 19,5 przetworzonych butelek PET, jest to inteligentny, ekologiczny wybór.
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 445 x 100 x 350 mm |
| Waga | 1.02 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1020 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 330 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |