Torba na laptopa Travel Plus 22L 16 A2CE1AA
- Wymiary:
410 x 150 x 300 mm
- Waga: 890
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu do 16"
- Maksymalne wymiary notebooka: 370 x 269 x 25 mm
- Pełna specyfikacja
Torba na laptopa HP Travel Plus 22L 16 cali (A2CE1AA)
Twój najlepszy towarzysz podróży
Uprość swoją podróż z jedną torbą, która spełni wszystkie Twoje potrzeby. Ten wytrzymały, przemyślany plecak pozwala zachować porządek - od pakowania na lotnisku i nie tylko. Wiele przegródek zapewnia łatwy dostęp dla wygody bezpieczeństwa na lotnisku.
Ochrona na wielu poziomach
Ten plecak został zaprojektowany z myślą o długim użytkowaniu z wytrzymałego, wodoodpornego poliestru 750D pochodzącego z recyklingu. Wyściełane przegródki chronią laptopa i akcesoria przed uderzeniami, a kieszeń z blokadą RFID i blokowane, antyprzebiciowe zamki błyskawiczne zapobiegają kradzieży.
Zaprojektowane z myślą o szybkim dostępie
Zadbaj o bezpieczeństwo dzięki plecakowi podróżnemu na laptopa, który zapewnia łatwy dostęp do wszystkich Twoich rzeczy. Otwarcie pod kątem 180 stopni pozwala szybko chwycić wszystko, czego potrzebujesz - laptopa, przybory toaletowe, płyny, akcesoria i nie tylko.
Wygoda podróżowania
Możliwość wygodnego i bezpiecznego mocowania torby podróżnej na laptopa do walizki na kółkach ułatwia jej transport.
Wznieś się ponad wyżyny
Wyściełana, ruchoma kieszeń na laptopa jest podwyższona, aby zapobiec bezpośredniemu uderzeniu komputera o podłogę podczas odstawiania torby.
Ochrona dla pełnego komfortu
Chroń karty kredytowe i inne wrażliwe informacje, dzięki dedykowanej kieszeni blokującej technologię RFID. Zabezpiecz swoje rzeczy za pomocą dwustronnego, odpornego na przebicie, zamykanego zamka błyskawicznego.
Łatwy dostęp
Zapinany na zamek błyskawiczny 180-stopniowy zamek błyskawiczny upraszcza pakowanie i zapewnia szybki i łatwy dostęp do rzeczy w punktach kontroli bezpieczeństwa na lotniskach.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Wymiary | 410 x 150 x 300 mm |
| Waga | 890 |
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | Grafitowy |
| Waga | 930 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 320 x 420 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |