torby/etui/plecaki
Torba na laptopa BASIC 15,6
- Wymiary:
39 x 32 x 4,5 cm
- Pozostałe parametry:
Cechy zabiezpieczeń
- Odporny na kurz
- Odporny na zadrapania
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
22,72 zł / szt
27,95 zł brutto
Torba na laptopa Logic Basic.
Komfort użytkowania torby zapewniają regulowany pasek na ramię oraz wygodny uchwyt.
Firma Logic Concept ma przyjemność przedstawić swoją najnowszą torbę na laptopa: Model Logic Basic. Logic Basic to torba, która została stworzona z myślą o tych użytkownikach, którzy cenią sobie proste i funkcjonalne rozwiązania w bardzo atrakcyjnej cenie. Aby zapewnić całoroczną ochronę Twojego laptopa nasza torba powstała z wysokiej jakości nylonu. Komfort użytkowania torby zapewniają regulowany pasek na ramię oraz wygodny uchwyt.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Logic Concept |
|---|---|
| Wymiary | 39 x 32 x 4,5 cm |
| Pozostałe parametry | Cechy zabiezpieczeń
|
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 320 x 390 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |