torby/etui/plecaki
Torba na laptopa Atlanta 15.6 ECO
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6"
- Wymiary:
390 x 320 x 60 mm
- Waga: 475
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
56,41 zł / szt
69,38 zł brutto
Torba na laptopa Atlanta 15.6 ECO
Wygodna, ekologiczna torba na laptopa, wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu; do laptopów do 15,6 cala.
- Przenoś laptopa bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś
- Ekologiczny projekt; ta torba jest wykonana z przetworzonych butelek PET
- Duża, wyściełana komora na laptopy o przekątnej ekranu do 15,6 cala
- Dodatkowe przegródki zapewniają miejsce na akcesoria i rzeczy osobiste
- Metalowe zamki błyskawiczne i zapięcia na rzepy zapewniają bezpieczeństwo urządzeń
- Zawiera wygodny, regulowany pasek na ramię
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 320 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6" |
| Wymiary | 390 x 320 x 60 mm |
| Waga | 475 |
| Rodzaj | Torba |
| Video | |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |