Torba na laptopa 15.6 cala modularna - 9J4C2AA
- Pasuje do:
Laptopy z ekranem o przekątnej do 15,6"
- Wymiary:
43,5 x 12,5 x 30,8 cm
- Waga: 1.14
- Pełna specyfikacja
Modułowa torba na laptopa HP 15,6 cala
Zabierz to, co jest Ci potrzebne. Tę wygodną torbę na laptopa 15,6" z etui i futerałem w jednym możesz w prosty sposób dostosować do swoich potrzeb. Używaj jej jako pojemnej torby na ramię, smukłego etui na laptopa, wygodnego futerału przewieszanego w poprzek i nie tylko, w zależności od tego, co robisz lub dokąd się wybierasz.
Trzy produkty w jednym
Nosi tylko to, czego potrzebujesz, w wytrzymałej, lekkiej torbie, która daje możliwości. Trzy produkty w jednym, możesz używać tej modułowej torby, etui i kieszonki jako torby na ramię, cienkiej torby na laptopa, kieszonki na ramię i nie tylko. Zmień rzeczy za pomocą odpinanego paska - i podróżuj z łatwością.
Nieskończona organizacja
Wykorzystaj każdy dzień dzięki modułowej torbie, która zapewnia porządek w podróży. Zapewnia całkowitą pojemność 22 litrów i wiele kieszeni w torbie, rękawie i saszetce. Dwie zewnętrzne kieszenie oferują przepust na kable. Jest nawet kieszeń na butelkę. Samoprzylepna tkanina mocno trzyma rzeczy, a zamykane zamki błyskawiczne zapewniają bezpieczeństwo.
Stworzony do każdej podróży
Podróżuj do biura lub po całym świecie z modułową torbą, która jest gotowa na wszystko. Zbudowana z myślą o trwałości, ta wodoodporna torba na laptopa z poliestru twill jest objęta 3-letnią gwarancją. Wytrzymałe plastikowe pierścienie D i klamry wytrzymują intensywne użytkowanie.
Stworzony na lepsze jutro
Oto funkcjonalna torba na laptopa, która naprawdę dobrze się nosi, z 51% plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego (PCR) (to 46 plastikowych butelek) i opakowaniem z certyfikatem FSC.
| Waga | 1157 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 440 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HyperX |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopy z ekranem o przekątnej do 15,6" |
| Wymiary | 43,5 x 12,5 x 30,8 cm |
| Waga | 1.14 |
| Rodzaj | Torba |
| Pojemność | 22 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester, Pianka polietylenowa |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |