torby/etui/plecaki
Torba Multi ONE 14-16 cali
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu 14-16"
- Maksymalne wymiary urządzenia: 385 x 265 x 30 mm
- Wymiary:
400 x 280 x 50 mm
- Waga: 0.48
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
63,24 zł / szt
77,79 zł brutto
Multi ONE 14-16"
Amortyzowana torba na notebooki
Twój notebook bezpiecznie dotrze do celu dzięki torbie ONE z klapką. Główna komora jest wyposażona w szczególnie grubą wyściółkę, co oznacza, że Twoje urządzenie jest całkowicie chronione przed uderzeniami i wstrząsami.
Pasek mocujący zapewnia pewne trzymanie urządzenia na miejscu. Dokumenty i akcesoria mobilne, takie jak smartfon, wizytówki, długopisy itp. będą zawsze pod ręką w przedniej kieszeni zapinanej na zamek. Regulowana długość i odpinany pasek na ramię oraz uchwyt sprawiają, że torba jest bardzo wygodna w noszeniu.
Seria ONE to trwałe produkty z przedłużoną pięcioletnią gwarancją - wszystkie wykorzystują materiał PET pochodzący z recyklingu!
- Wyściełana komora na notebooka
- Przednia kieszeń z miejscem do przechowywania akcesoriów mobilnych
- Wysokiej jakości elementy metalowe
- Wyściółka dla dodatkowej ochrony
- Pasek mocujący utrzymuje notebook na miejscu
- Wygodny uchwyt do noszenia i odpinany pasek na ramię
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 420 x 330 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 400 x 280 x 50 mm |
| Waga | 0.48 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | rPET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |