Torba Multi + Mysz bezprzewodowa
- Wymiary:
410 x 65 x 295 mm
- Waga: 690
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Żyj mądrze z Multi! Poręczne etui z klapką doskonale chroni notebooka dzięki wyściełanej komorze. Ten lekki futerał na notebooka gwarantuje elastyczną mobilność - zarówno profesjonalnie, jak i prywatnie. Stylowa, bezprzewodowa mysz doskonale sprawdza się w każdym środowisku biznesowym dzięki optycznemu czujnikowi LED o rozdzielczości 1000 dpi. Trzy przyciski z funkcją przewijania ułatwiają obsługę.
Twój 15,6-calowy notebook można również bezpiecznie zamocować w komorze za pomocą paska. Przednia kieszeń zapewnia miejsce na akcesoria, dzięki czemu wszystkie ważne przedmioty są zawsze pod ręką. Pasek na ramię jest odpinany. Dzięki wygodnemu uchwytowi do przenoszenia futerał jest wygodny do trzymania i można go natychmiast przymocować do wózka za pomocą zintegrowanego paska - inteligentnego etui z klasy lekkiej! Wystarczy podłączyć i grać, mysz jest natychmiast gotowa do użycia.
| Waga | 730 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 330 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 410 x 65 x 295 mm |
| Waga | 690 |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 300D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |