torby/etui/plecaki
Torba EcoLoop Pro Slim Briefcase 15 CC5624S
- Pasuje do:
Wymiary zgodności notebooków: 360 x 255 x 25 mm
- Waga: 490
- Rodzaj: Torba
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
106,75 zł / szt
131,30 zł brutto
- Zdobądź torbę Dell EcoLoop Pro Slim Briefcase 15, która chroni twoje urządzenia w podróży i pomaga zmniejszyć wpływ na środowisko.
- Ta torba została starannie zaprojektowana, aby wygodnie pomieścić wszystko, czego potrzebujesz. Możesz nosić ją bez użycia rąk dzięki paskowi na ramię, lub odłączyć go i skorzystać z wygodnej rączki.
- Wyprodukowana świadomie z ekologicznym designem, zewnętrzna główna tkanina została wykonana z 100% recyklingowanego plastiku, co pozwoliło na ponowne wykorzystanie około 11 plastikowych butelek.
| Waga | 690 kg |
|---|---|
| Wymiary | 455 x 350 x 60 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dell |
|---|---|
| Pasuje do | Wymiary zgodności notebooków: 360 x 255 x 25 mm |
| Waga | 490 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | 600D |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |