Torba Eco Slim Case Motion do notebooka 12-13.3 cali denim
- Pasuje do:
- Notebooki o przekątnej ekranu od 12 do 13.3 cali
- Notebooki o wymiarach maksymalnych: 330 x 30 x 230 mm
- Wymiary:
350 x 42 x 250 mm
- Waga: 0.52
- Pełna specyfikacja
Torba Eco Slim Case Motion do notebooka 12-13.3 cali
Eco Slim Case MOTION to lekkie, smukłe etui na laptopa. Urządzenia o rozmiarze od 12 do 13,3" są dobrze chronione w wyściełanej przegrodzie na notebooka. Wsuwana kieszeń zapewnia niezawodną ochronę tabletom o przekątnej do 11". Etui jest wygodne w noszeniu dzięki wyściełanemu uchwytowi do przenoszenia i regulowanemu paskowi na ramię. Dodatkowa przegroda z tyłu jest szczególnie przydatna do łatwego przechowywania dokumentów. Twój smartfon lub inne mniejsze przedmioty, takie jak kable, długopisy lub ładowarki, można przechowywać w wygodnej przedniej kieszeni, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Torba wykonana jest z wodoodpornego materiału, który chroni zawartość nawet w deszczowe dni. Etui Eco Slim Case MOTION jest zatem idealne dla Ciebie, jeśli jesteś zawsze w ruchu i chcesz wesprzeć recykling butelek PET za pomocą ekologicznego etui.
| Waga | 316 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 370 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 350 x 42 x 250 mm |
| Waga | 0.52 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Kolor | Jeans |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |