torby/etui/plecaki
Torba Eco Multi SCALE 12-14.1 cali czarna
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu 12-14.1"
- Wymiary:
375 x 280 x 60 mm
- Waga: 0.82
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
126,43 zł / szt
155,51 zł brutto
| Waga | 853 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 290 x 70 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu 12-14.1" |
| Wymiary | 375 x 280 x 60 mm |
| Waga | 0.82 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |