torby/etui/plecaki
Torba do notebooka Nizza Life 15.6 cala czarna
- Wymiary:
- Wymiary wewnętrzne: 38 x 3,5 x 26,5 cm
- Wymiary zewnętrzne: 42 x 5 x 31 cm
- Waga: 580
- Pasuje do:
Notebooki o przękątnej ekranu 15.6"
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 11 w magazynie
86,70 zł / szt
106,64 zł brutto
Jeśli wybierasz się w podróż służbową do Nicei, twarda torba na notebooka o tej samej nazwie pomoże Ci wygodnie dotrzeć na miejsce. Niezależnie od tego, gdzie odbędzie się następne spotkanie, notebook jest dobrze chroniony przed wstrząsami i uderzeniami dzięki twardej skorupie z tworzywa.
- Szczególnie wytrzymały materiał z twardego tworzywa EVA zapewnia optymalną uniwersalną ochronę
- Wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w trakcie transportu
- Przestrzenna przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub rzeczy osobiste
- Pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach
- Wyściełany pasek na ramię dla wygody noszenia: możliwość zdjęcia paska i regulacji jego długości
- Taśma na rzep do mocowania notebooka
- Praktyczne uchwyty pokryte tkaniną zapewniają wygodę noszenia
Więcej informacji o produkcie:
- Stabilna, dobrze zaprojektowana torba na laptopa do bezpiecznego przechowywania laptopa i akcesoriów oraz do ochrony przed brudem i zadrapaniami
- Główna kieszeń zamykana na dwukierunkowy zamek, który ułatwia dostęp do torby
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Wymiary |
|
| Waga | 580 |
| Pasuje do | Notebooki o przękątnej ekranu 15.6" |
| Rodzaj | Torba |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 300 x 410 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |