ogrodowe
Tor wodny AquaPlay StartSet
- Nr katalogowy:
8700001501
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
85,00 zł / szt
104,55 zł brutto
AquaPlay StartSet
Zestaw składa się z 21 elementów, w tym: łodzi kontenerowej, amfibii i figurki. Łatwy w rozbudowie.
- DUŻA KOLEJKA WODNA W POSTACI JEZIORA GÓRSKIEGO: 21-elementowe centrum zabawy, gdzie znajduje się figurka hipopotam Wilma oraz dźwig do załadowania dołączonych łódek.
- NAUKA PRZEZ EKSPERYMENTOWANIE: zestawy AquaPlay to raj nie tylko dla fanów wodnych zabaw, bezcenne połączenie zabawy z poznawaniem zasad przyczyny, skutku, ruchu i kierunków.
- MOC ATRAKCJI: Korba z szerokimi powierzchniami wiosłowania sprawia, że wytwarzanie prądów wodnych jest przyjemnością, a łodzie mogą z łatwością przepływać na rzece wodnej.
- NAUKA PRZEZ ZABAWĘ: Renomowana marka AquaPlay od 1977 roku oferuje fascynujące zestawy, które poprzez zabawę pomagają rodzicom oswoić dzieci z żywiołem wody. Bezcenne połączenie zabawy z poznawaniem zasad przyczyny, skutku, ruchu i kierunków.
- PRODUKOWANY W NIEMCZECH: Wykonany jest z sprawdzonego i bezpiecznego tworzywa odpornego na promieniowanie UV. Zachowuje kolory i jest łatwy w montażu. Zabawka do ogrodu, wymiary: 68 x 65 x 22 cm. Prezent dla dzieci w wieku od 3 lat.
AquaPlay StartSet gwarantuje emocjonujacą zabawę, dodatkowo górskie jezioro można napełnić wodą przez właz w wieży, a łodzie swobodnie przepływają po wyjedżdzie z tunelu w jaskini. System kanałów wodnych zapewnia wciągającą zabawę na długi czas. Zestawy AquaPlay gwarantują kreatywny i zabawny sposób nauczania, jak woda się porusza, podnosi i wspina! Precyzyjnie zaprojektowane uszczelki są łatwe w montażu i całkowicie uszczelniają tory. Do każdego opakowania dołączona przejrzysta instrukcja montażu.
| Waga | 1735 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 460 x 510 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 8700001501 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Tory wodne |
| Wymiary | 68 x 65 x 22 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 10,5 x 51 x 46 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |