tory
Tor samochodowy z dwoma pętlami
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
011412
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 19 w magazynie
104,00 zł / szt
127,92 zł brutto
Tor samochodowy z dwoma pętlami
Przygotuj się na ekstremalne emocje! Ten dynamiczny tor wyścigowy wyposażony jest w spektakularne dwie pomarańczowe pętle, ostre zakręty i pełne adrenaliny proste do ścigania. To idealny zestaw dla dzieci, które uwielbiają prędkość, rywalizację i efektowne akrobacje samochodowe. Najważniejsze cechy produktu: Nowoczesny tor wyścigowy z szybkimi zakrętami i podwójną pętlą. W zestawie 2 sportowe samochody - gotowe do wyścigów, 2 przewodowe kontrolery sterowania prędkością, stabilna konstrukcja zapewniająca płynny przejazd przez pętle, ozdobne barierki i elementy toru zwiększające realizm zabawy. Idealny dla dzieci od ok. 8 roku życia.
| Waga | 2636 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 640 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 011412 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Rodzaj | Tory samochodowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 54 x 43 x 7,5 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |