konstrukcyjne
Tor kulkowy Elevator, 360 elementów
- Liczba elementów: 360
- Nr katalogowy:
040-6661
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
199,00 zł / szt
244,77 zł brutto
Quercetti tor kulkowy Skyrail Ottovolante Elevator
Ten zestaw składa się z 360 giętkich i niełamliwych części jak tory, cięgna, kołowrotki, łączniki oraz kulki. Za pomocą windy wykonanej z łańcucha i korbki, opadające grawitacyjnie kulki można przemieścić na górę trasy. W zabawie można odwzorowywać modele zamieszczone na instrukcji lub eksperymentować i budować własne konstrukcje. Długość toru 12m.
Zabawka stymuluje kreatywność, rozumowanie przestrzenne oraz rozwija zdolności manualne.
Zabawka została wyprodukowana we Włoszech.
| Waga | 2295 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 x 380 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Liczba elementów | 360 |
| Nr katalogowy | 040-6661 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Plastikowe |
| Wymiary | Długość toru: 12 m |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 45 x 9 x 38 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |