konstrukcyjne
Tor kuleczkowy 78 elementów
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Nr katalogowy:
117607
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
49,00 zł / szt
60,27 zł brutto
Tor kuleczkowy 78 elementów
| Waga | 968 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 270 x 380 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 117607 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Obszar | Konstrukcyjne |
| Rodzaj | Dla najmłodszych |
| Liczba kolorów | 6 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 27 x 10 x 36 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |