TB print tonery
Toner do Samsung1660 TS-1042RO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
Samsung ML 1660, 1665, 1675, 1860, 1865, 1865W
Samsung SCX 3200, 3205, 3205W - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
74,12 zł / szt
91,17 zł brutto
| Waga | 932 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 140 x 110 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | Samsung ML 1660, 1665, 1675, 1860, 1865, 1865W |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1500 |
| Kod oryginału | MLT-D1042S |
| Pasuje do | Samsung |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |