TB print tonery
Toner do Samsung CLP310 TS-K310R BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
- Samsung CLP 310,310N, 315, 315W
- Samsung CLX 3170FN, 3175, 3175N, 3175FN, 3175FW - Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
71,87 zł / szt
88,40 zł brutto
| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 195 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | - Samsung CLP 310,310N, 315, 315W |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1500 |
| Kod oryginału | CLT-K4092S |
| Pasuje do | Samsung |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |