TB print tonery
Toner do HP Q6002A TH-002ARO YE ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet 1600, 2600, 2600n, 2605dn, 2605dtn, 2605
HP Color LaserJet CM1015mpf, CM1017mpf - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
85,21 zł / szt
104,81 zł brutto
| Waga | 1002 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 190 x 135 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet 1600, 2600, 2600n, 2605dn, 2605dtn, 2605 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2000 |
| Kod oryginału | Q6002A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |