TB print tonery
Toner do HP M880 CF300A 827A BK TH-300ARO ref.
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet Enterprise Flow M880
- Wydajność (5% pokrycie): 29500
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
154,00 zł / szt
189,42 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet Enterprise Flow M880 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 29500 |
| Kod oryginału | CF300A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 600 x 140 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |