TB print tonery
Toner do HP LJ M176 TH-352ARO YE ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LJ PRO M177fw, HP Color LJ PRO M176n
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 17 w magazynie
76,87 zł / szt
94,55 zł brutto
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 110 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LJ PRO M177fw, HP Color LJ PRO M176n |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1000 |
| Kod oryginału | CF352A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |