TB print tonery
Toner do HP CP 1525 B TH-320ARO BK ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Color LaserJet 1500/CP1525nw/CM1415fnw
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
61,60 zł / szt
75,77 zł brutto
| Waga | 820 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 125 x 345 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Color LaserJet 1500/CP1525nw/CM1415fnw |
| Wydajność (5% pokrycie) | 2000 |
| Kod oryginału | CE320A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |