TB print tonery
Toner do HP CM1215 TH-541ARO CY ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP ColorLaserJet CM1300, CP1210, CP1510, CP1518, CP1215, CP1515
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
47,22 zł / szt
58,08 zł brutto
| Waga | 919 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 135 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP ColorLaserJet CM1300, CP1210, CP1510, CP1518, CP1215, CP1515 |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1400 |
| Kod oryginału | CB541A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |