TB print tonery
Toner do HP 131A TH-211ARO CY ref.
- Rodzaj wkładu: Toner
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP LaserJet Pro 200 color M251n, M251nw, M276n, M276nw
Canon i-SENSYS MF8230CN - Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
54,40 zł / szt
66,91 zł brutto
| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 120 x 350 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Toner |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP LaserJet Pro 200 color M251n, M251nw, M276n, M276nw |
| Wydajność (5% pokrycie) | 1800 |
| Kod oryginału | CF211A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Błękitny (cyan) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |