dvd
ThinkPad UltraSlim USB DVD Burner
- Pasuje do:
Lenovo Tablets
MIIX Series
MIIX 700-12
Storage
Network-Attached Storage (NAS)
Lenovo Storage N3310
Lenovo Storage N4610
ThinkCentre
Lenovo S Series AIO
S200z AIO
S400z AIO
S500z AIO
ThinkCentre E Se - Model:
4XA0E97775
- Wymiary:
136 x 154 x 13 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
246,89 zł / szt
303,67 zł brutto
Ultraslim ThinkPad USB DVD Burner - to w małej obudowie zewnętrzne, przenośne DVD oraz CD nagrywarka, które mogą być dołączone do notebooków z portem USB 2.0 lub port USB3.0.
Smartfind - Service & Accessories
| Waga | 366 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 195 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Pasuje do | Lenovo Tablets |
| Model | 4XA0E97775 |
| Wymiary | 136 x 154 x 13 mm |
| Waga | 235 |
| Max. prędkość odczytu CD | 24 |
| Max. prędkość odczytu DVD-ROM | 8 |
| Max. prędkość odczytu DVD-RAM | 8 |
| Max. prędkość zapisu CD-R | 24 |
| Max. prędkość zapisu CD-RW | 24 |
| Max. prędkość zapisu DVD-R | 8 |
| Max. prędkość zapisu DVD-RW | 6 |
| Max. prędkość zapisu DVD+R | 8 |
| Max. prędkość zapisu DVD+RW | 6 |
| Max. prędkość zapisu DVD-R (DL) | 8 |
| Max. prędkość zapisu DVD+R (DL) | 8 |
| Max. prędkość zapisu DVD-RAM | 6 |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Funkcja | Zapis płyt DVD |
| Odczytywane formaty płyt CD | CD-RW |
| Odczytywane formaty płyt DVD | DVD+/-R DL |
| Odczytywane formaty płyt BluRay | Brak |
| LightScribe | Nie |
| Kolor przedniego panelu | Czarny |
| Wersja | Box |
| Interfejs | USB 3.0 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |