Termowentylator SFH61 1500W
- Maksymalna moc: 1500
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Stopnie regulacji: 2
- Pełna specyfikacja
TERMOWENTYLATOR SFH61
Idealny na zimne wieczory i rześkie poranki!
- Wydajny ceramiczny element grzewczy z technologią PTC
- Moc: do 1500 W / 750 W (2 ustawienia grzania)
- Cicha praca: do 50 dB
NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
Termowentylator SFH61 marki PRIME3 pozwoli nam skutecznie ogrzać pomieszanie w zimne dni i noce. Jest niezastąpiony nie tylko wtedy, gdy za oknem srogi mróz, ale także w wiosenne i jesienne chłody w trakcie pobytu w domku letniskowym.
Urządzenie pozwala na ogrzanie pomieszczenia o powierzchni do 15 m2.
Niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego bardzo cicha praca (do 50 dB), dzięki czemu nie zakłóci ona panującej w pomieszczeniu ciszy np. wtedy gdy pozostali domownicy jeszcze śpią.
Za pomocą poręcznego pokrętła można ustawić 2 ustawienia grzania: 1500 lub 750 W. Urządzenie daje także możliwość ustawienia chłodnego nadmuchu, dając ukojenie w cieplejsze dni.
ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ
Dzięki wbudowanemu wydajnemu ceramicznemu elementowi grzejnemu z technologią PTC, urządzenie nagrzewa się szybko i wolniej traci ciepło aniżeli zwykłe termowentylatory.
Termowentylator SFH61 posiada automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa, który chroni przed przegrzaniem, dzięki czemu gwarantuje komfort jego użytkowania.
| Waga | 1270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 195 x 255 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Maksymalna moc | 1500 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Zimny nadmuch | Tak |
| Termostat | Tak |
| Oscylacja | Nie |
| Minimalna moc | 750 |
| Wymiary | 18,3 x 14 x 25 cm |
| Waga | 1.13 |
| Pozostałe parametry |
|
| Timer | Nie |
| Typ | Termowentylator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |