Termowentylator (1000W, 2000W)
- Moc: 2000
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Podstawa antypoślizgowa: Nie
- Pełna specyfikacja
Termowentylator Teesa TSA8025
Termowentylator TSA0825 to urządzenie, które z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim domu. Dzięki trzem trybom pracy z zimnym, ciepłym lub gorącym powietrzem - sprawdzi się zarówno w chłodne jak i gorące dni. Jeśli doskwiera Ci chłód, korzystaj z możliwości tego termowentylatora. Moc 2000 W zapewnia większą siłę nawiewu sprawiając, że nawet w dużych pomieszczeniach szybko zrobi się ciepło. Chcesz tylko trochę dogrzać pokój? Możesz wybrać niższy poziom mocy - 1000 W.
Dobór odpowiedniej temperatury jest dużo łatwiejszy z regulowanym termostatem, a dodatkowa funkcja automatycznej kontroli sprawi, że wybrana temperatura będzie utrzymywana. Dużą zaletą jest także zabezpieczenie przed przegrzaniem, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania termowentylatora.
| Waga | 975 kg |
|---|---|
| Wymiary | 137 x 225 x 265 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TEESA |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Nie |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Oscylacja | Nie |
| Ustawienie kąta pochylenia | Nie |
| Wymiary | 220 x 260 x 140 mm |
| Waga | 850 |
| Funkcje specjalne |
|
| Długość przewodu zasilającego | 120 |
| Typ | Podłogowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |