Termometr/higrometr TH-130 czarny
- Złącza: Brak
- Rodzaj: Stacja meteo
- Jednostki pomiaru temp.: °C
- Pełna specyfikacja
Temperatura w pomieszczeniu
Termometr pozwoli Ci obserwować poziom temperatury w otoczeniu i tym samym dostosować ją do komfortowego pomieszczenia.
Stwórz komfortowe warunki
Wskaźnik komfortu cieplnego poinformuje Cię, gdy wilgotność w pomieszczeniu będzie na optymalnym poziomie. To w połączeniu z kontrolą temperatury pozwoli Ci stworzyć odpowiednie zdrowe warunki w swoim domu. Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli twarzy: uśmiechniętej, neutralnej i smutnej.
Czytelny wyświetlacz
Urządzenie zostało wyposażone czytelny wyświetlacz, wszystkie dane są przedstawione za pomocą wyraźnych symboli. Stacja została opakowana w nowoczesną obudowę, z pewnością będzie prezentować się znakomicie w każdym pomieszczeniu.
Postaw lub zawieś
Termometr/higrometr Hama możesz postawić na dowolnej płaskiej powierzchni urządzenie zostało wyposażone w składaną nóżkę. Możesz je również zawiesić na ścianie.
Cechy:
- Wskaźnik temperatury otoczenia
- Wskaźnik komfortu cieplnego przy optymalnej wilgotności powietrza
- Kontrola temperatury i wilgotności otoczenia pomaga w zapewnieniu odpowiednich - zdrowych warunków
- Wskaźnik komfortu cieplnego wskazuje klimat w pomieszczeniu za pomocą 3 symboli: neutralna twarz, uśmiechnięta twarz i smutna twarz
- Płaska, nowoczesna obudowa na wysoki połysk
- Max./min. dane dotyczące temperatury i wilgotności otoczenia
| Waga | 89 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 105 x 115 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hama |
|---|---|
| Złącza | Brak |
| Rodzaj | Stacja meteo |
| Jednostki pomiaru temp. | °C |
| Czujnik | Bezprzewodowy |
| Pomiar | Temperatura wewnętrzna |
| Wymiary | Wymiary: 10 x 1,1 x 8,2 cm |
| Waga | 106 |
| Zasilanie | Bateria CR2025 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |