termometry
Termometr FT16
- Jednostki miar: °C, °F
- Produkt na baterie: Tak
- Metoda pomiaru: Pod ramię, Doodbytniczo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
26,67 zł / szt
28,80 zł brutto
Termometr FT16
- Oznaczanie temperatury w jamie ustnej, odbycie i pod pachą.
- Sygnał dźwiękowy po zakończeniu pomiaru.
- Wyświetlanie temperatury w °C i °F.
- Zapis ostatniej wartości pomiarowej.
- Wodoszczelna końcówka i wyświetlacz.
- Kontaktowa technika pomiaru.
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 x 42 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Jednostki miar | °C, °F |
| Produkt na baterie | Tak |
| Metoda pomiaru | Pod ramię, Doodbytniczo |
| Wymiary | 1,3 x 2,3 x 14,1 cm |
| Waga | 15.6 |
| Zasilanie | Bateria LR41 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary, Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |