termometry
Termometr cyfrowy ORO-MED FLEXI niebieski
- Dokładność pomiaru: 0.1
- Jednostki miar: °C
- Produkt na baterie: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
11,96 zł / szt
12,92 zł brutto
Termometr cyfrowy ORO-MED FLEXI niebieski
- Wyświetlacz LCD
- Łatwość odczytu
- Sygnał dźwiękowy informuje o zakończeniu pomiaru
- Wyjątkowo giętka końcówka
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 50 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ORO-MED |
|---|---|
| Dokładność pomiaru | 0.1 |
| Jednostki miar | °C |
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Metoda pomiaru | Pod język |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 166 x 50 x 20 mm |
| Waga | 0.018 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |