Termometr cyfrowy ORO-FLEXI Fioletowy
- Zakres pomiaru:
32,0~42,9C
- Jednostki miar: °C
- Produkt na baterie: Tak
- Pełna specyfikacja
Prosty w odczycie wyświetlacz LCD (wyświetlacz ciekłokrystaliczny )
Kompaktowe, dokładne urządzenie i wytrzymałe urządzenie LSI (o wysokiej skali integracji)
Możliwy pomiar temperatury pod językiem (pomiar ustny) lub pod ramieniem (pomiar pachowy). Dokonywanie pomiaru rektalnego (czyli w odbytnicy) zalecza się wyłącznie w przypadku niemowląt w przypadku, gdy pomiar pachowy jest niezgodny.
Urządzenie jest bardzo czułe, szybko rejestruje wyniki pomiaru. Czas odczytu wynosi około 60 sekund.
Termometr wyłącza się automatycznie po około 10 minutach w przypadku pozostawienia go włączonym po dokonaniu pomiaru.
Małe i lekkie urządzenie. Uniwersalne zastosowanie dla całej rodziny, idealne w przypadku dzieci .
W porównywaniu z potłuczonymi termometrami rtęciowymi odbudowa na bazie żywicy ABS nie wiążę się z żadnym zagrożeniem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ORO-MED |
|---|---|
| Zakres pomiaru | 32,0~42,9C |
| Jednostki miar | °C |
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Metoda pomiaru | Pod język |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 166 x 50 x 20 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Bateria LR44 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy |
| Waga | 32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 50 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |