termometry
Termometr bezdotykowy FT100
- Zakres pomiaru:
Zakresy pomiaru i dokładność pomiaru temperatury na czole
- Pomiar temperatury na czole: od 34 °C do 42,2 °C
- Dokładność pomiaru: od 34 °C do 42,2 °C: +/- 0,2 °C
Zakresy pomiaru i dokładność Pomiar temperatury
- Pamięć pomiarów: 60
- Metoda pomiaru: Bezdotykowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
98,01 zł / szt
105,85 zł brutto
Termometr bezdotykowy FT 100
- Higieniczny i bezpieczny pomiar: pomiar bez kontaktu ze skórą
- Pomiar rozpoczyna się automatycznie po osiągnięciu prawidłowej odległości pomiarowej
- Pomiar temperatury na czole
Pomiar temperatury ciała, otoczenia i powierzchni za pomocą technologii pomiaru w podczerwieni
Cyfrowy termometr na czoło FT 100 firmy Beurer pozwala uzyskać wyniki pomiaru w ciągu kilku sekund. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby rozpocząć pomiar. Krótki dźwięk informuje o zakończeniu pomiaru, a zmierzona wartość jest wyświetlany na czytelnym wyświetlaczu LCD. Nieinwazyjny pomiar sprawia, że pomiar gorączki jest szczególnie higieniczny.
- Higieniczny i bezpieczny pomiar: pomiar bez kontaktu ze skórą
- Pomiar rozpoczyna się automatycznie po osiągnięciu prawidłowej odległości pomiarowej
- Pomiar temperatury na czole
- Określanie temperatury powierzchni, przedmiotów i cieczy
- Pomiar w kilka sekund
- 60 miejsc w pamięci dla wartości temperatury ciała z datą i godziną
- Podświetlany na niebiesko wyświetlacz
- Wybór sygnału dźwiękowego po zakończeniu pomiaru
- Tryb cichy: Idealny do pomiaru temperatury podczas snu
- Wyświetlanie temperatury w °C i °F
- Wyrób medyczny
- Technologia pomiaru w podczerwieni
- Alarm informujący o podwyższonej temperaturze z 3-kolorową diodą LED: Do 37,5°C = zielony, 37,537,9°C = żółty, od 38,0°C = czerwony
| Waga | 290 kg |
|---|---|
| Wymiary | 57 x 205 x 112 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Beurer |
|---|---|
| Zakres pomiaru | Zakresy pomiaru i dokładność pomiaru temperatury na czole
Zakresy pomiaru i dokładność Pomiar temperatury |
| Pamięć pomiarów | 60 |
| Metoda pomiaru | Bezdotykowy |
| Jednostki miar | °C |
| Produkt na baterie | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Wymiary | 40,9 × 68,2 × 199 mm |
| Waga | 134 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |