Terminal T3 PRO, Android 13, 6/128GB, 8 MP camera, Fingerprint sensor
- Pasmo: 2,4 GHz
- Zainstalowana pamięć ROM: 128
- Czytnik kart magnetycznych: Nie
- Pełna specyfikacja
Terminal Sunmi T3 Pro
Flagowa wydajność zapewnia niezwykłe wrażenia użytkownika.
Wysokowydajny ośmiordzeniowy procesor 6 nm, do 2,7 GHz. Wyposażony w pamięć o dużej pojemności 6 GB RAM + 128 GB ROM, aby zapewnić funkcje klasy premium.
Pionier w inżynierii.
Elegancka, ale trwała konstrukcja ze stopu aluminium zapewnia idealną równowagę pomiędzy wagą, wytrzymałością i wyglądem. Bezramkowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i przezroczystości jest wyposażony w powłokę zapobiegającą odciskom palców.
Interaktywny projekt zapewniający najwyższą percepcję użytkownika.
Zaprojektowany z funkcją NFC na ekranie dotykowym zarówno dla ekranu głównego, jak i ekranu skierowanego do klienta (opcjonalnie). Łatwo odłączany wyświetlacz klienta z przedłużaczem o długości 1,5 m zwiększającym elastyczność.
Dostosuj swoje urządzenie do swojej marki.
Zastosuj logo i kolor marki na urządzeniu, aby pokazać jej osobowość.
| Waga | 5700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 210 x 430 x 345 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Zainstalowana pamięć ROM | 128 |
| Czytnik kart magnetycznych | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-12 |
| Jasność | 400 |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Wymiary | 298 x 371.5 x 170 mm |
| Waga | 3.3 |
| Pozostałe parametry |
|
| Taktowanie procesora | 2.7 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Kyro-670 Qualcomm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 6 |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Liczba portów USB | 8 |
| Kamera internetowa | 8,0 MPix |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Oznaczenia | |
| W tym USB 3.0 | 1 |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| System operacyjny | Android |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |