Terminal T2s Lite, Android 9, 15.6 cali, 4/64GB
- Złącza: microSD
- Zainstalowana pamięć ROM: 64
- Moc głośników:
1* 1.2W
- Pełna specyfikacja
Przełom wydajności na wyciągnięcie ręki.
Ośmiordzeniowy procesor o wysokiej wydajności, do 2,2 GHz. Wyposażony w pamięć o dużej pojemności 4GB RAM + 64GB ROM, T2s LITE pozwala doświadczyć niezrównanej płynności działania.
Ekran dotykowy przeciwzakłóceniowy
Aby spełnić Twoje wymagania dotyczące bezproblemowego korzystania z dotyku w różnych środowiskach, nawet w pobliżu urządzeń o dużej mocy, stosujemy przemysłowy układ dotykowy, który jest bardziej odporny na zakłócenia elektromagnetyczne.
Odblokuj więcej możliwości dzięki mocowaniu VESA.
T2s LITE można zamontować za pomocą uchwytu VESA, co umożliwia bardziej odpowiednie scenariusze. Na przykład może służyć jako ekspozycja kuchenna KDS, znacznie poprawiając efektywność operacyjną restauracji.
| Waga | 6220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 450 x 230 x 435 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Złącza | microSD |
| Zainstalowana pamięć ROM | 64 |
| Moc głośników | 1* 1.2W |
| Wymiary | 40 x 2 x 215 mm |
| Waga | 4.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|
| Taktowanie procesora | 2.2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 |
| Procesor | Kryo-260, Octa-core |
| Kamera internetowa | Tak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| System operacyjny | Sunmi OS |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |